• 0
  • 0

Nasza biżuteria powstaje z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Wszystkie projekty są autorskie i wytwarzane z najwyższej jakości materiałów. Używamy wyłącznie metali szlachetnych tj. srebra próby 925 i srebra złoconego podwójną warstwą 24 karatowego złota.

Biżuteria złocona pokryta jest specjalną warstwą podkładową, która zapobiega ścieraniu się złocenia, co znacznie przedłuża jej trwałość. Każdy poszczególny element jest odpowiednio dostosowywany tak, aby nasze klientki czuły komfort podczas jej użytkowania. Nasze wzory są niepowtarzalne dzięki jednoczesnemu połączeniu srebra i złoconych elementów oraz unikatowych geometrycznych form. To niezwykle oryginalne połączenie sprawia, że biżuteria intryguje swoim wyglądem,  jest niezwykle elegancka oraz szykowna. 

Cały proces produkcji realizowany jest w Polsce. Współpracujemy z najlepszymi lokalnymi rzemieślnikami, doceniając ich ogromne doświadczenie. Biżuteria jest oprawiona i wykończona ręcznie, dlatego niektóre elementy mogą się od siebie nieznacznie różnić.