O Marce

Nasze kolekcje biżuterii składają się z nowoczesnych geometrycznych wzorów utrzymanych w minimalistycznej stylistyce, ale jednocześnie efektownych oraz ponadczasowych. Każdy kształt, linia, wielkość czy kolor, nie są przypadkowe. Nasze projekty powstają z pasją i zaangażowaniem w tworzenie każdego, nawet najmniejszego detalu.

W  G l a r e  skupiamy się na projektowaniu oryginalnych wzorów, które pozwolą Ci wyrazić Siebie na swój indywidualny sposób oraz dzięki którym olśnisz wszystkich niepowtarzalnym blaskiem. To właśnie kobiety były naszym głównym źródłem inspiracji i motywacji. Każda kolekcja to kreacja stworzona dla współczesnej kobiety, która jest świadoma swojego stylu, niezależna i intrygująca.

To właśnie Ty wyznaczasz nam standardy, które staramy się przekraczać. Tworzymy unikatową biżuterię, która będzie Ci towarzyszyć w każdej ważnej chwili i wielu życiowych wyzwaniach. Nasza biżuteria ma nie tylko zdobić, ale przede wszystkim nieść ważne przesłanie, stanowiąc bardzo osobistą wartość dla każdej osoby, która będzie ją nosiła.